Home / ISUZU / D-MAX

SILNIK: 1,9 DIESEL 163 KM   |     UCIĄG NA HAKU: 3 500 kg    |     SPALANIE: OD 6,6 l / 100 km    |     ŁADOWNOŚĆ: 1165 kg

ISUZU D-MAX – UWOLNIJ SIŁĘ

STYL


W STYLU ODKRYWCY

ISUZU D-MAX zaprojektowano z myślą o takich jak Ty – żyjących aktywnie pasjonatach, którzy potrzebują samochodu zarówno do wypoczynku, jak i do pracy. To najwierniejszy kompan, z którym można z przyjemnością wybrać się w nieznane.

Niespotykany wcześniej poziom bezpieczeństwa i najmocniejszy w historii silnik w połączeniu z legendarną wprost trwałością i oszczędnością pojazdów ISUZU sprawiają, że nowy D-MAX zostawia konkurentów w tyle. Niezależnie od tego, czy wyruszasz na wyprawę po bezdrożach, w podróż autostradą czy musisz przewieźć ciężki ładunek – D-MAX idealnie sprawdzi się w każdym środowisku.


ZRODZONY Z PASJI DLA PASJI

Każdy szczegół nowego ISUZU D-MAX został podyktowany potrzebami jego użytkowników. Idealne proporcje nadwozia sprawiają, że auto łączy w sobie nieograniczoną moc, z dynamicznym, nowoczesnym wzornictwem. Nowy ISUZU D-MAX będzie Twoim niezawodnym kompanem w realizowaniu Twoich pasji i pozwoli poczuć prawdziwy zew przygody.

Wyróżniający się wygląd D-MAX’a to m.in. zadziorny grill, większe i stylowe 18-calowe alufelgi, nowe, sportowe reflektory ze zintegrowanymi światłami do jazdy dziennej i elegancka klapa z tyłu. Nowy D-MAX oferuje zadziwiającą uniwersalność, bardzo niskie zużycie paliwa, moc silnika wtedy, kiedy najbardziej jej potrzebujesz i najwyższej klasy wytrzymałość – wszystko to czyni z niego prawdziwie nowoczesny samochód, którym równie wygodnie przewieziesz pasażerów, jak i ładunek.
ISUZU D-MAX zrodzony z pasji

KOMFORT


ISUZU D-MAX - przyjemność jazdy


CAŁKOWICIE NOWA PRZYJEMNOŚĆ

ISUZU D-MAX to wyjątkowa komfortowa przestrzeń, która Cię otacza. Na wyciągnięcie ręki masz także całą zaawansowaną technologię i innowacyjne rozwiązania, których oczekujesz od nowoczesnego samochodu. Podróżowanie pick-upem jeszcze nigdy nie było tak komfortowym doświadczeniem.
ERGONOMIA WYGODA

ISUZU D-MAX komfort i wygoda

ISUZU D-MAX komfort i wygoda

NIEZRÓWNANY POZIOM KOMFORTU

Nowy D-MAX oferuje niezrównany poziom komfortu – zarówno kierowcy, jak i wszystkim pasażerom. Przestronna kabina daje więcej miejsca zarówno siedzącym na przednich fotelach, jak i na tylnej kanapie. Zaprojektowane szerokie drzwi oraz umieszczone na przednim słupku uchwyty czynią wsiadanie jeszcze łatwiejszym.


Komfortowe fotele, zapewniające trzymanie boczne – trzymanie boczne – to rzadko spotykane rozwiązanie wśród pickupów. Zaawansowane materiały tłumiące pozwalają wyizolować się od świata zewnętrznego. Wnętrze zaprojektowano tak, by każda podróż była przyjemnością.


Obfitość pomysłowo rozmieszczonych w pojeździe schowków i uchwytów na kubki dopełnia wnętrza, które jawi się jako dopracowane i przemyślane. Dodatkowo funkcje takie jak najwyższej klasy bezkluczykowy system otwierania samochodu i uruchamiania silnika, system audio z 8 głośnikami z dźwiękiem przestrzennym oraz łączność Bluetooth ® obsługiwane są przez łatwo dostępne i proste w użyciu przyciski.


D-MAX oferuje wszelkie luksusowe wyposażenie, jakiego oczekujemy od nowoczesnego samochodu.

TECHNOLOGIA


INNOWACYJNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zdobyte przy konstrukcji ponad 23 milionów silników ISUZU, użytkowanych na całym świecie, w połączeniu z japońskimi innowacjami technologicznymi sprawiają, że w Twoje ręce trafia pickup niezwykły.
ISUZU D-MAX technologia

WYSOKI MOMENT OBROTOWY

Nasze – ponad 70 letnie – niezachwiane zaangażowanie w tworzenie wydajnych silników Diesla znalazło swój wyraz w zupełnie nowym silniku RZ4E-TC Hi-power o wysokiej mocy (163 KM), z systemem zmiennej geometrii łopatek turbosprężarki (VGS). Nasz silnik osiąga niemal płaski przebieg krzywej momentu obrotowego, zapewniając i oferuje Ci mnóstwo radości z prowadzenia, niezależnie od typu nawierzchni i ukształtowania terenu, jak również moc do holowania przyczepy o wadze aż do 3,5 tony. Nowy ISUZU D-MAX jest niezawodny i wszechstronny.
GENY CIĘŻARÓWKI

ISUZU D-MAX wywodzi się z rodziny najtwardszych, najsolidniejszych samochodów ciężarowych. Blisko stuletnie doświadczenie ISUZU w tej branży pozwoliło stworzyć samochód, który zmienia oblicze pickupa na świecie.

ISUZU doskonale rozumie, jak wielkie znaczenie ma stosowanie dobrze zaprojektowanych i trwałych komponentów o wysokiej jakości, dzięki którym samochody ISUZU D-MAX słyną z wyjątkowej niezawodności. Nasze wytrzymałe i pełne charakteru pickupy powstają w oparciu o najnowsze technologie i mogą pełnić zadania typowe dla ciężarówek. Podwozie D-MAX ma siłę ciężarówki i zapewnia pewne trzymanie nawierzchni oraz zachowanie równowagi w najróżniejszych warunkach, zarówno w jeździe z ładunkiem, jak i bez.

ISUZU D-MAX innowacyjność i doświadczenie
ISUZU D-MAX innowacyjność i doświadczenie
ISUZU D-MAX innowacyjność i doświadczenieISUZU D-MAX bliżej natury

BLIŻEJ NATURY

Pogodzenie troski o środowisko naturalne oraz doskonałych parametrów użytkowych nie jest łatwym zadaniem. ISUZU D-MAX jest dowodem, że taki mariaż nie tylko jest możliwy, ale pokazuje również, że w jego wyniku może powstać auto niemal doskonałe.

Innowacyjna technologia ISUZU „SEE” to dążenie do technologicznej doskonałości w tak ważnych obszarach jak bezpieczeństwo, oszczędność paliwa i środowisko (Safety-Economy-Environmet: SEE).

Dzięki wiodącym w jego klasie rozwiązaniom aerodynamicznym, wzorowanym na superszybkich pociągach, D-MAX jest najoszczędniejszym w naszej historii pickupem, o znacząco obniżonej emisji CO2.

FUNKCJONALNOŚĆ


ISUZU D-MAX gotowy na wszystko

ISUZU D-MAX gotowy na wszystko


GOTOWY NA KAŻDĄ EWENTUALNOŚĆ

Zastosowanie dodatkowych drzwi ułatwiło dostęp do tylnej części wydłużonej kabiny co uczyniło ją jeszcze bardziej funkcjonalną.

ISUZU D-MAX gotowy na wszystko


SPECJALISTA OD ZADAŃ NAJCIĘŻSZYCH

Niech nie zmyli Cię sportowa sylwetka i wysoka jakość wykończenia wnętrza. Jak każdy pojazd z rodziny ISUZU, także i nowy D-MAX jest wszechstronnym specjalistą od najcięższych zadań.

Przystosowano go do ciągnięcia przyczepy o masie do 3,5 tony, wyposażono w pojemną skrzynię ładunkową oraz napęd 4x4 z możliwością włączania podczas jazdy.

ISUZU D-MAX gotowy na wszystko

POMIEŚCI WSZYSTKO

Pojemna skrzynia ładunkowa pozwoli przewieźć praktycznie wszystko – od przedmiotów codziennego użytku, sportowych, przez meble aż po duże ładunki - quad, skuter wodny, motocykl krosowy, minikoparkę.BAZA NOWYCH ZASTOSOWAŃ

ISUZU D-MAX wywodzi się z rodziny najtwardszych i najsolidniejszych samochodów ciężarowych. Jak każdy pojazd z rodziny ISUZU, także i nowy ISUZU D-MAX jest doskonałą bazą do budowy rozmaitych pojazdów specjalistycznych. Podwozie, o wytrzymałości godnej samochodów ciężarowych oraz doskonały silnik o wysokim momencie obrotowym pozwalają – po zastosowaniu odpowiedniej zabudowy – na wszechstronne wykorzystanie np. w pożarnictwie, górnictwie, ratownictwie, gospodarce komunalnej oraz w specjalistycznych usługach itp.

BEZPIECZEŃSTWO


BEZPIECZEŃSTWO - NASZ ABSOLUTNY PRIORYTET

Bezpieczeństwo stanowi dla nas absolutny priorytet. Ciesząc się przestrzenią i nieograniczoną wolnością możesz być pewien, że nad Twoim bezpieczeństwem czuwają zaawansowane systemy.
ISUZU D-MAX dba o bezpieczeństwo

WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA KABINY

W ISUZU bezpieczeństwo stoi zawsze na pierwszym miejscu. Z wielką uwagą dbamy o to, by zapewnić naszym klientom zaawansowane rozwiązania z tej dziedziny. Konstrukcja kabiny z mocnej stali o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie, zoptymalizowana strefa kontrolowanego zgniotu z przodu, wzmocnione drzwi boczne sprawiają, że nowy D-MAX jest wytrzymały i bezpieczny.
ISUZU D-MAX bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

PRZEDNIE, BOCZNE I KURTYNOWE PODUSZKI POWIETRZNE

Boczne i kurtynowe poduszki powietrzne, inteligentne pasy bezpieczeństwa oraz system mocowania fotelików dla dzieci ISOFIX — podkreślają wszechstronne podejście ISUZU do kwestii zapewnienia bezpieczeństwa pasażerom.


ISUZU D-MAX bezpieczeństwo to priorytet


Autoryzowany Dealer ISUZU IAP. W ofercie posiadamy samochody dostawcze i ciężarowe, nowe i używane.

Autoryzowany Dealer i Serwis ISUZU | TruckEkspert Warszawa - Błonie


Truck Ekspert - Autoryzowany Dealer ISUZU | Copyright © 2016 www.masterbit.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.